Obecnie w wielu drzwiach spotykamy różnego rodzaju uchwyty, które zastępują klamki drzwiowe. W tej grupie prezentujemy pochwyty lakierowane mające powszechne zastosowanie w drzwiach najczęściej wykonanych z PCV, ale również aluminiowych, drewnianych czy nawet szklanych. Rozwiązania te spotykamy w na ... Więcej
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Antaby aluminiowe
Obecnie w wielu drzwiach spotykamy różnego rodzaju uchwyty, które zastępują klamki drzwiowe. W tej grupie prezentujemy pochwyty lakierowane mające powszechne zastosowanie w drzwiach najczęściej wykonanych z PCV, ale również aluminiowych, drewnianych czy nawet szklanych. Rozwiązania te spotykamy w najczęściej sklepach, biurach, różnego rodzaju instytucjach, również w szkołach, przedszkolach i podobnych obiektach. Oferujemy bardzo szeroką gamę antab aluminiowych w różnych kształtach i kolorach, najczęściej spotykany biały, brązowy oraz czarny, wyroby mogą być lakierowane na dowolny kolor z gamy RAL. W przypadku pochwytów giętych ze stali nierdzewnej ważna jest ich jakość, gdyż wykonanie łuków wymaga odpowiedniego reżimu technologicznego i stosowania właściwych materiałów, aby uzyskać zamierzony efekt. Oferowane przez nas wyroby cechuje wysoka estetyka i jakość. Istotne są również względy praktyczne takie jak łatwy, szybki a zarazem pewny montaż. Jesteśmy świadomi potrzeb naszych klientów i oferujemy wyroby wysokiej jakości.